Yılın 365’i için 45 orijinal takvim

Mutlu 2015 !! Birkaç gün dinlendikten sonra, kararlarla, yanılsamalarla ve binlerce kişiyle dolu bu yeni yıla dönüyoruz. dekorasyon fikirleri. Ve onu yerden kaldırmak için gönderiyi özgün ve meraklı takvimler.

Bir önceki yıla veda etmeden önce, duvar takvimleriYeni yıla hoş geldin demek için size normalin dışında kalan her türlü takvimi göstereceğiz. Reyes için yarın kayınbiraderinize ne vereceğinizi hala bilmiyorsanız veya evde dekoratif, kullanışlı ve pratik bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız, son dakika hediyesi için idealdir. Bir görelim en meraklı orijinal takvimlerin derlenmesiağdan:

1. Minimalist takvim: Numaralar, kaybolmamak için hafta sonundakileri daha kalın bırakarak toplarla değiştirilir.

2. Maç takvimi: Yılın her günü için bir maçın yapıldığı dahiyane sistem. Kundakçılar için pek uygun değil, fosfor kokusunu sevenler için ideal …

Orijinal takvimler 2015

3. Pillbox takvimi: Doktorun reçete ettiği o günlük hap veya vitamini almayı unutanlardansanız bu takvim sizin için hazırlanmıştır. Kendin yap!

4. Yok edici takvimi: Kağıt rulosunu çekerken her gün kelimenin tam anlamıyla kayboluyor. Bir kağıt öğütücü, bir gün önce bize “tempus fugit” i hatırlattı.

Orijinal takvimler 2015

5. Kalıcı takvim: Küçük ahşap tahtalardan oluşan bir sistem, her gün içinde bulunduğumuz ayı ve günü yükseltmemize izin verir. Yıllar geçtikçe kullanılabilir, ancak haftanın günleri ile 7 ek pano eklemek güzel olurdu.

6. Dairesel takvim: Her zamanki kare veya dikdörtgen aylık kart yerine, bu zarif masa takvimi, mükemmel bir çevredeki ayın günlerini gösterir.

Orijinal takvimler 2015

7. Takvim saati: Bir öncekine benzer bir sistemle, bu takvim, içinde bulunduğumuz günü ve ayı belirtmek için hareket ettirilebilen, diğerlerinden vurgulamak için 3 büyüteçli bir plaka ile sabitlenen üç daireden oluşur.

8. Kesme planı: Bu durumda, her ay, biri kesilmiş iki yapraktan oluşur ve bu, aylık görüntüye ilginç bir efekt uygulanmasına izin verir (örn. Bir bütün veya ısırılmış kek)

Orijinal takvimler 2015

9. Soğan takvimi: Bir öncekine benzer bir fikirle soğan takvimi, orijinal bıçakta kalana kadar aylar boyunca bir soğanın katmanlarını ortadan kaldırır.

10. Bisiklet takvimi: Çeşitli kağıt bisikletlerin tekerleklerinin ayları işaretlediği bir masa takvimi. İki tekerleğin hayranları için ideal.

Orijinal takvimler 2015

11. Optik takvim: Görsel yeteneğimizi test etmek için ideal, sadece benzersiz harf ve rakamlarla yapılan takvim …

12. Kazı kazan takvimi: Yılın günleri bir bozuk para ile kazıdığınızda yavaş yavaş kaybolur. Yılın sonunda boş bir takviminiz olacak 😉

Orijinal takvimler 2015

13. Fotoğraf takvimi: Her ay için ilham verici bir fotoğraf içeren tek kartpostallar. Yıl sonunda ayları kesip fotoğrafları saklayabilirsiniz.

14. Tişört takvimi: Günleri seninle geçirmek istiyorsan, neden gömlek üzerinde olmasın? Unutulacak günleri işaretlemek için bir kalemle birlikte gelir …

Orijinal takvimler 2015

15. Sanatsal takvim: Bir öncekine benzer şekilde, sadece ilham verici fotoğraflar sanatsal tuvalleri içerir. Bir önceki gibi, yılın sonunda resimleri kesip duvarı süslemek için bir kolaj oluşturabilirsiniz.

16. Duvar takvimi: … Ama her zamankinden farklı. XL formatında, bu takvim, randevularımızı not ederek veya günlük fotoğraflarımızı yerleştirerek yılımızı kişiselleştirmemizi sağlar. Dezavantaj: Başınıza gelecek her şeyi yazmak için büyük bir duvara ihtiyacınız olacak 😉

Orijinal takvimler 2015

17. Beyaz tahta takvimi: Planlayıcı görevi gören başka bir duvar takvimi … tahta boyasıHer ayın başında günleri koyuyoruz ve unutmamak için randevularımızla dolduruyoruz veya post-it koyuyoruz. Ayın sonunda silip yeniden başlarız.

18. Ekolojik takvim: Aylık kartların yerleştirileceği doğal ahşap tabanı olan geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmış küçük bir kutu bize gezegene iyi bakmamız gerektiğini hatırlatıyor.

Orijinal takvimler 2015

19. Dinamik takvim: Her ay eksik parçaları ekleyerek “oynamamıza” izin veren ilginç resimler …

20. Ağaç takvimi: Aylar o çizilmiş bir ağacın çeşitli dallarına yerleştirilir. vinil üzerinde ve yıl sonunda soyuluncaya kadar aylar geçtikçe “düşüyorlar”.

Orijinal takvimler 2015

21. Aksesuarlı takvim: Resimlerinde her ay için ayrı kutularda bulunan çeşitli aksesuarları yapıştırabileceğiniz masa takvimi.

22. Vazo takvimi: Kendine hayat veren gerçek dalları yerleştirmek için küçük bir delik içeren bir vazoda çeşitli çiçek resimlerinden oluşan 3B takvim.

Orijinal takvimler 2015

23. Sembolik takvim: Her ayın, yılın her aşamasında alegorik bir örnekle temsil edildiği resimli duvar takvimi.

24. Dairesel takvimler: İster bir masada ister labirent gibi bir duvarda, günler işaretlememiz gereken bir daire boyunca görünür.

Orijinal takvimler 2015

25. Bulmaca Takvimi: Her ay, her güne karşılık gelen (bazıları sembollerle değiştirilen), bizi onu inşa etmeye ve ayın her başında parçaları yerleştirmeye zorlayan çeşitli sayılardan oluşur.

26. Konu takvimi: Her ayın, yıl sonunda kolaj yapmak veya süslemek için yeniden kullanabileceğiniz çeşitli renkli çerçevelerle veya desenlerle temsil edildiği resimli duvar takvimi.

Orijinal takvimler 2015

27. Takvim düğmesi: Terziler veya iğne severler için ideal olan bu takvim, orta kısmın gün sayısı ile değiştirildiği gerçek düğmelerden oluşur.

28. Takvim sekmesi: 3 yüzük siyahlar Y kırmızı Bunları içinde bulunduğumuz ay, sayı ve haftanın gününe eklememize izin veriyorlar. Her yıl yeniden kullanmak için …

Orijinal takvimler 2015


29. Vücut takvimi: Duvarı süslemek için ideal olan bu haftalık takvim, karatahtanın pratik avantajlarını dekoratif dokunuşla birleştirir. vücut harfleri.

30. Takvim somunu: İki ahşap dişli tekerlek, gün ve ay olarak hareket eder, böylece karşılık gelen somun oturur ve bize nerede olduğumuzu söyler.

31. Mıknatıslanmış takvim: Mıknatıslanmış jeton sistemi, bu takvimi buzdolabına yerleştirmemize ve jetonları her gün uygun bir şekilde hareket ettirmemize olanak tanır.

Orijinal takvimler 2015

32. Günlük takvim: Ayın her günü için bir kart içeren 12 kutudan oluşan bir takvim günü gösterir ve “Bugün ne yapıyorsun?” Sorusuyla başlar. Günlük olarak başına gelenlerin bir izini bırakman için.

Orijinal takvimler 2015

33. Mühendislik takvimi: Fizik kanunlarına dayanan bu takvim, her ay farklı bir rakam elde etmek için bir çubukla desteklenerek topu günlük ve aylık olarak hareket ettirmemize izin veriyor.

Orijinal takvimler 2015

34. Bagaj takvimi: Küçük bavul Metal, 10 adede kadar farklı ancak eşit takvim içerir: yatay, dikey, duvar, masa, cep vb. Zaman saplantıları için.

35. Lego takvimi: Yetişkinler ve çocuklar için bu takvim, her aylık tahtayı günlük cipslerle dolduran meccano hayranlarını memnun ediyor.

Orijinal takvimler 2015

36. Grafik takvim: Grafik tasarımcılar tüm yıl için 365 farklı numara tasarımıyla bu takvimi örnekleyin. Her gün bir.

37. İnşaat takvimleri: Zar, cips veya parçalarla LegoBu takvimler serbest olarak satılır ve elle yapılır.

Orijinal takvimler 2015

38. Ay takvimi: Bize içinde bulunduğumuz günü ve haftayı vermenin yanı sıra, ayın evrelerini ilginç bir sistemle gösteren, her ay en gezegen grafiğiyle gösterilen bir takvim …

39. Dekoratif takvim: Yüksek kaliteli fotoğraflar, her sayfanın bir aya karşılık geldiği bu takvimi göstermektedir.

Orijinal takvimler 2015

40. Çiçek takvimi: Yüzleri her aya karşılık gelen ve renkli kenarları çiçek yaprakları gibi davranan bir çokgen oluşturduğunuz, kendi kendinize inşa edeceğiniz meraklı masa takvimi.

41. Akdeniz takvimi: sevenler için Denizci tarzı Bu takvim, deniz fenerleri, tekneler veya martılar gibi bu dekoratif tarzın tipik unsurlarını içerir.

Orijinal takvimler 2015

42. Hayvan takvimleri: İster kartpostal ister kesikli olsun, köpekler, Gatossincaplar, zürafalar veya pandalar bu takvimleri hayvanlar alemine göre oluşturur. Çocuklar veya sevenler için ideal Evcil Hayvanlar.

Orijinal takvimler 2015

43. Askı takvimleri: Küçük aylık jetonlar, kolay taşınabilirlik veya her yerde kullanışlı olması için açık renkli bir askıya yerleştirilir. Takvimi yerleştirmek için duvarda delik açmaktan nefret edenler için ideal.

44. Metro takvimi: Yılın 365 günü ve haftanın günlerini gösteren daha küçük bir şerit metre, tamircileri veya hayranları için bu ideal takvimi tamamlar. reformlar.

Orijinal takvimler 2015

45. Diğerleri: Her zevke uygun orijinal takvimlere adanmış bu makaleyi katlanan, kesilmiş takvimler veya meraklı grafik resimlerle tamamlayın.

Orijinal takvimler 2015

Ve seneye doğru şekilde başlamak istiyorsan yapabileceğini biliyorsun. ücretsiz indir bizim yazdırılabilir takvim. Mutlu 2015!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir