Yuvarlak aynalar için çerçevelerin dekorasyonu

Diğer durumlarda daha önce konuştuk Aynalar ve nasıl süslemek ev onlarla çatıda. Bu yazıda, bugün düşük maliyetli veya kendin yap (kendin yap) seçeneğini göreceğiz: kendi aynalarımızı ucuza ve lüks bir yüzeyle nasıl yapabiliriz, özellikle size öğretiyoruz dekorasyon fikirleri yuvarlak ayna çerçeveleri.

Yapmanız gereken ilk şey, evinizin iç tasarımına uygun dekoratif bir stile karar vermektir. Bu olduğu gibi, tasarım sonu ayna.

Plastik veya tahta kaşıklardan birkaç malzemeyi tamamen kullanarak veya sadece içbükey kısmı koruyarak kullanabilirsiniz; Çekmecede sakladığınız eski metal çatal bıçak, çatal, kaşık ve çatalları da sokarak kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı bir başka kaynak da mandal, ince tahtalar, metal cetveller, dallar veya tahta çubuklar kullanmaktır.

Hangi malzemeyi seçerseniz seçin ayna tasarımıbir sonraki şey, ona lüks bir görünüm kazandırmak için onu ayarlamaktır. Çarpıcı bir etki, hemen hemen her dekoratif stille neredeyse her zaman harika olan metalik boyalardır; Ahşap kullanırsanız, daha doğal bir yüzey de tercih edebilir ve ona bir kat vernik verebilirsiniz. Öte yandan, odaya daha fazla hayat vermeyi ve bir odak noktası oluşturmayı tercih ederseniz, tam renkli bir çerçeve en iyilerden biridir. dekorasyon fikirleri: parlak renkler kullanın (örneğin kaşıkların fotoğrafındaki gibi kırmızı) ve sabırlıysanız bir degrade efekti (mavi aynadaki gibi) oluşturmak için birkaç tonda boyayabilirsiniz.

Aynanızı yerleştireceğiniz yeri hesaba katmayı unutmayın: konsolda küçük bir girişte, oturma odasında büyük bir duvarda, yatak başlığında vb. Boşluğa bağlı olarak, son ayna (çerçeveyi de hesaba katarak), ne çok büyük ne de muazzam bir duvarda kaybolmayacak şekilde yeterince boyutlandırılmalıdır. Duvarın planladığınız ayna için çok büyük olması durumunda kompozisyonlar ve kombinasyonlar (örneğin üç model) yapabileceğinizi unutmayın.

Bu fikirlerin size ilham vermesini ve bir sonraki aynanızın tüm ziyaretlerinizin kıskanı olacağını umuyoruz;)

Geri dönüştürülmüş nesnelerle ayna tasarımı

Geri dönüştürülmüş nesnelerle ayna tasarımı

dekorasyon-aynalar-DIY-08

Geri dönüştürülmüş nesnelerle ayna tasarımı

Geri dönüştürülmüş nesnelerle ayna tasarımı

Geri dönüştürülmüş nesnelerle ayna tasarımı

dekorasyon-aynalar-DIY-09

Üzerinden: blog_hgtv.com | casadiez.elle.es | guioteca.com | news.data.bg | shelterness.com | westmandfam.blogspot.com |