Zihninizi Uçuracak Rahat Ev Dekorasyonu Fikirleri

Sonbahar zaten burada ve bu sonbahar ev dekorasyonu fikirleri aklınızı başınızdan alacak. Konu evinizin görünümü olunca mevsimler değiştiğinde hep heyecanlanıyor musunuz? Herhangi bir yeni sezonun gelmesiyle bir şeyleri değiştirmeyi seviyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu makaleden sonuna kadar keyif alacaksınız. Bugün sizler için topladığım fikirler size bazı harika şekillerde ilham verecek ve düşme hislerini iç mekanınıza kolaylıkla getirmenize yardımcı olacak.

Dışarıdaki hava oldukça soğuyacağı için evinizi rahat ettirmek bir zorunluluktur. Evinizin içinde daha fazla zaman geçireceksiniz, bu yüzden onu rahat ve konforlu hale getirmek, yapmayı seveceğiniz bir şeydir. İçeride kalmak, biraz çaba sarf edip evinizi hayallerinizin evine çevirirseniz, sıkışıp kalacağınız anlamına gelmez. Çelenkler, mumlar, battaniyeler, masa orta kısımları, kurutulmuş bitkiler ve balkabağı gibi şeyler, evinizde harika bir sonbahar atmosferi elde etmenize yardımcı olacaktır, bu yüzden yaratıcı fikirleri kaçırmayın.

Çelenkler

Çelenkleri mevsime göre ayarlamayı ve misafirlerinizi evinize fantastik ve güzel bir şekilde karşılamayı sevmiyor musunuz? Dış mekan çelenklerine rağmen, iç mekan çelenkleri de bir şey ve son birkaç yılda da popülerliklerini kazandılar. Düşüşün temsilcileri olan şeyleri düşünün ve bunları çelenklerinize dahil edin. Çıplak dallar alın ve çelenginizi elma veya diğer sonbahar meyveleri ve sebzelerle doldurun.

sonbahar çelenkleri
Kaynak
sonbahar çelenkleri dekorasyon
Kaynak

Kurutulmuş Bitkiler

Bu kurutulmuş bitkiler kesinlikle evimi sonbahar için dekore etmenin en sevdiğim yollarından biri. Çok şık ve şık görünüyorlar ve herhangi bir evi daha modern ve çağdaş kılma gücüne sahipler. Onlarla ilgili harika olan şey, herhangi bir ev tarzına uymalarıdır, bu nedenle dekorasyonun doğru olup olmadığını merak etmenize gerek kalmaz. Bu tür dekorasyonlara takıntılıysanız, gelecek yıl kendi başınıza yapmayı deneyebilirsiniz. Evinizde sergilemek istediğiniz çiçekleri ve bitkileri seçin ve kurutun. Ama önce kurutulabilen bitkiler hakkında doğru bilgiyi aldığınızdan emin olun çünkü bu tüm çiçekler için geçerli değildir.

kurutulmuş sonbahar çiçekleri
Kaynak
kurutulmuş bitkiler
Kaynak

Mumlar

Herhangi bir ev dekoru mumsuz gidebilir mi? Ben öyle düşünmüyorum! Evinizin dekoruna sıcaklık katacaklar, bu yüzden bu sefer onları atlamayı aklınızdan bile geçirmeyin. Soğuk sonbahar geceleri, etrafta birkaç mum varken kesinlikle daha iyi hissedecek. Yenileri için alışverişe çıkmak zorunda değilsiniz, sadece yaratıcı olmanız ve var olanlarınızı onlara düşüş hissi vermek için yeniden dekore etmeniz gerekiyor. Yapraklar, kütükler, kavanozlar, mevsim meyveleri ve sebzeler, tarçınlı rulolar bu mevsim için onları baharatlandırmanın güzel bir yoludur.

sonbahar mumları
Kaynak
sonbahar mum dekoru
Kaynak
tarçın mumları
Kaynak

Battaniyeler Atın

Düşmeyi düşündüğümde aklıma hemen sıcak ve rahat battaniyeler gelir. Kanepede uzanıp battaniyenizin altında film izlemeyi sevmiyor musunuz? Onları her zaman koltuğuma yakın tutuyorum ve benimle aynı şeyi yaparsanız, tüm oturma odanızın dekorunu oluşturdukları için görünümlerine dikkat etmelisiniz. Onları sıcak sonbahar renkleri veya ekose baskılarla almayı düşünün. Daha düzenli görünmelerini istiyorsanız, açık bir sepet almak da iyi bir fikirdir. Yine de kanepeye ya da koltuğa atılmışlar kadar harika göründüklerini itiraf etmeliyim! Kitaplar da sonbahar ortamınıza güzel bir ektir. Dışarıda akarken kim battaniyenin altına girip güzel bir kitap okumayı sevmez ki?

sonbahar ziyafet dekoru
Kaynak
battaniye dekorasyonu
Kaynak

Balkabağı

Son olarak, balkabağı! Sonbahar dekoru söz konusu olduğunda kaçınılmazdırlar. Bunları hem iç hem de dış mekan dekorunuza dahil etmenin birçok farklı yolu vardır. Özellikle minik balkabaklarının gerçekten çok güzel ve sevimli olduklarını düşünüyorum. Bunları şöminenize, masaya, yere, raflara ve evinizin diğer beklenmedik yerlerine ekleyin. Sihirlerini yapacaklar ve evinizi düşmek için çok rahat yapacaklar. Onlarla eğlenmekten ve onları boyamaktan çekinmeyin. İsterseniz onları diğer sonbahar dekorasyonlarıyla bir araya getirin. Herhangi bir şekilde yanlış gidemezsin!

balkabağı dekoru
Kaynak
ev dekor masası düşmek
Kaynak
sonbahar dekorasyonları
Kaynak
düşme masa orta parçası
Kaynak

Kapanış

Küçük detaylar, dekorunuzda oldukça büyük bir değişiklik yaratabilir, bu nedenle evinizi güzel ve rahat kılmak istiyorsanız her zaman onlara dikkat edin. Bu sonbahar evi dekor fikirleri kesinlikle büyülemeyi başardı ve şimdiden birkaçını evime dahil etmeyi düşünüyorum! Ya sen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir